Noc by mala počkať

Autor: Denis Jacko | 8.6.2020 o 0:10 | Karma článku: 2,55 | Prečítané:  160x

Je tu vlhko.


Cítim vlhkosť v tvári, niečo nie je v poriadku. Prebehnem si jazykom po perách a zisťujem, že to nie je krv (našťastie), tá má inú príchuť. Precitám a vidím tmavú masu, ako sa nado mnou pohupuje dopredu a dozadu. Inštinktívne vystrčujem jazyk a cítim, že som sa do niečoho zaboril. Do zdroja odkiaľ sála celá tá vlhkosť.

Pociťujem, ako mi do úst steká rosa. Zároveň cítim, ako mi pomaly tvrdne a už tuším, kto stojí za celou tou krásou prebudenia sa. Začínam sať a počujem jej stony. Prisajem sa ešte viac a cucám, akoby som bol malé dieťa prisaté k prsníku. Nepoľavujem a pridávam na intenzite.

Stonanie sa mení do hlasných výkrikov a zrýchlených pohybov na mojej tvári.Tá situácia mi ruší celý snový proces a preberám sa do skorého rána/večera. Otáčam ju na chrbát a inštinktívne do nej vnikám. Počúvam hlasné výkriky a pridávam na svojej intenzite. Zdvihám jej nohy a stále nepoľavujem. Obaja sme vo vytržení. Cítim jej šťavu, ako mi vyteká po stehnách. Stále viac a viac smerom dole.

Jej výkriky sa začínajú formulovať do slov - kričí po mne: "Neprestávaj!". Pritvrdzujem a mám pocit, že som úplne celou bytosťou v nej. Začína sa to meniť na nadprirodzenú záležitosť. Pomaly ho vyťahujem a zasúvam - potom pritvrdzujem a prirážam znova. Kolotoč. Znova ho vytiahnem celého, až po špičku a dráždim jej pysky a klitoris. Cítim ako mi naňho vyteká.  Zatína zuby do pier a neprestáva sa chvieť. Mám pocit, že čoskoro vybuchne.

Zasúvam ho do nej znova a búšim o jej steny. Mohlo to trvať, tak ďalšie dekády, pokým sa nezačala celučičká triasť - až skoro pomaly odpadla v kŕči. Cítim, ako sa naraz uvolní a presne v tej chvíli ho vyťahujem, už naposledy, keď jej prúdom semena kreslím na prsia.

 

Viac na: https://www.facebook.com/spisovatelodvsadial/?fref=ts

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?