Bloghttp://denisjacko.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskOsobná revolúcia (denisjacko)Mon, 21 Nov 2016 18:33:06 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/439544/osobna-revolucia.html?ref=rssVerný surrealizmus (denisjacko)Tue, 01 Nov 2016 13:40:25 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/437430/verny-surrealizmus.html?ref=rssKlasika je dobrá na nervy (denisjacko)Thu, 20 Oct 2016 15:51:23 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/436285/klasika-je-dobra-na-nervy.html?ref=rssJeseň na hrane (denisjacko)Sun, 16 Oct 2016 13:29:32 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/435836/jesen-na-hrane.html?ref=rssOni (denisjacko)Fri, 30 Sep 2016 09:53:15 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/434295/oni.html?ref=rssTakto raz dospieť (denisjacko)Tue, 06 Sep 2016 11:27:54 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/432283/takto-raz-dospiet.html?ref=rssHlbočina (denisjacko)Tue, 30 Aug 2016 10:45:52 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/431700/hlbocina.html?ref=rssZhmotnené predstavy (denisjacko)Wed, 10 Aug 2016 18:31:08 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/430379/zhmotnene-predstavy.html?ref=rssHudba nočných ulíc (denisjacko)Mon, 01 Aug 2016 13:30:04 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/429681/hudba-nocnych-ulic.html?ref=rssPomalá cesta dolu ľadovcom (denisjacko)Mon, 06 Jun 2016 13:58:17 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/422799/pomala-cesta-dolu-ladovcom.html?ref=rssKu koreňom (denisjacko)Mon, 30 May 2016 14:52:45 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/421024/ku-korenom.html?ref=rssTuhé zovretie na modrom pozadí (denisjacko)Sat, 21 May 2016 12:22:52 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/419153/tuhe-zovretie-na-modrom-pozadi.html?ref=rssObsah v troch bodkách (denisjacko)Tue, 10 May 2016 14:47:13 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/417684/obsah-v-troch-bodkach.html?ref=rssPicasso zo mňa asi nebude (denisjacko)  Sun, 01 May 2016 21:35:44 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/416944/picasso-zo-mna-asi-nebude.html?ref=rssNáhody neexistujú (denisjacko)Mon, 11 Apr 2016 11:21:36 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/413586/nahody-neexistuju.html?ref=rssZrážka fatamorgán (denisjacko)  Tue, 29 Mar 2016 13:00:53 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/411597/zrazka-fatamorgan.html?ref=rssTvár v studenej vode (denisjacko)Fri, 11 Mar 2016 13:26:10 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/407342/tvar-v-studenej-vode.html?ref=rssPrišla jar (denisjacko)Wed, 09 Mar 2016 12:37:40 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/407112/prisla-jar.html?ref=rssVeľa ciest k jedinej (denisjacko)Thu, 25 Feb 2016 18:31:03 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/405362/vela-ciest-k-jedinej.html?ref=rssKaždá špina opadne (po čase) (denisjacko)Thu, 18 Feb 2016 14:06:19 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/403624/kazda-spina-opadne-po-case.html?ref=rssVzduch má mnoho podôb (denisjacko)  Tue, 09 Feb 2016 19:00:28 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/401789/vzduch-ma-mnoho-podob.html?ref=rss(Ne)zdravý nudizmus (denisjacko)Wed, 27 Jan 2016 21:35:28 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/399519/nezdravy-nudizmus.html?ref=rssPriamou čiarou (denisjacko)  Tue, 19 Jan 2016 15:48:25 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/398475/priamou-ciarou.html?ref=rssDnes mám najbližšie k pravde (denisjacko)Sat, 09 Jan 2016 17:08:19 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/397094/dnes-mam-najblizsie-k-pravde.html?ref=rssNa počiatku (denisjacko)Fri, 01 Jan 2016 15:49:36 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/396144/na-pociatku.html?ref=rssXmas (denisjacko)Thu, 24 Dec 2015 12:41:31 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/395340/xmas.html?ref=rssKrižovatky (denisjacko)Wed, 16 Dec 2015 17:03:51 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/394269/krizovatky.html?ref=rssA ako svietili (denisjacko)  Thu, 10 Dec 2015 20:15:29 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/393496/a-ako-svietili.html?ref=rssNajbližšie stanice našich duší (denisjacko)Sun, 06 Dec 2015 13:55:09 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/392642/najblizsie-stanice-nasich-dusi.html?ref=rssOpačná strana z opačnej strany (denisjacko)Moja už v poradí štvrtá plnohodnotná poviedka. Tentokrát som si trochu žánrovo odbehol (čo zistíte napokon sami). Príbeh poviedky ako celok je vymyslený, no pozostáva na reálnych základoch a fragmentoch z môjho života. Sun, 29 Nov 2015 18:38:03 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/391622/opacna-strana-z-opacnej-strany.html?ref=rssHore (denisjacko)  Sun, 22 Nov 2015 20:54:11 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/391057/hore.html?ref=rssSvetlo (denisjacko)Tretie a zároveň posledné pokračovanie k poviedke "Eva". Ďakujem, že ste to vydržali, pohodlne sa usaďte, začíname.  Wed, 18 Nov 2015 13:12:53 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/390827/svetlo.html?ref=rssZas ona (denisjacko)Druhé pokračovanie k poviedke "Eva", ktorú som tu umiestnil pred pár dňami. Čaká Vás ešte jedno pokračovanie, tzv. veľké finále. Dúfam, že spolu vydržíme až do konca. :) Wed, 11 Nov 2015 12:35:35 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/390407/zas-ona.html?ref=rssPoviem to inak (denisjacko)  Thu, 05 Nov 2015 21:17:14 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/390121/poviem-to-inak.html?ref=rssEva (denisjacko)Moja prvá plnohodnotná poviedka, tak poprosím o zhovievavosť, takisto mi odpusťte nejakú tú gramatickú chybu, ktorá mi tam mohla vyskočiť. :) Thu, 29 Oct 2015 15:01:24 +0100http://denisjacko.blog.sme.sk/c/389722/eva.html?ref=rssSychravé existencie (denisjacko)Sat, 17 Oct 2015 13:19:25 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/389076/sychrave-existencie.html?ref=rssZmráka sa na lepšie časy (denisjacko)Sun, 11 Oct 2015 20:46:09 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/388751/zmraka-sa-na-lepsie-casy.html?ref=rssRozuzlenie nového konca (denisjacko)Fri, 02 Oct 2015 13:35:13 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/388296/rozuzlenie-noveho-konca.html?ref=rssTá čo prežiarila tmu (denisjacko)Sat, 26 Sep 2015 16:51:32 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/388018/ta-co-preziarila-tmu.html?ref=rssNázov nekorešponduje s obsahom (denisjacko)Sun, 20 Sep 2015 17:55:14 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/387699/nazov-nekoresponduje-s-obsahom.html?ref=rssMladšia doba moderná (denisjacko)Sat, 12 Sep 2015 21:08:11 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/387325/mladsia-doba-moderna.html?ref=rssVšetko muselo niekde začať (denisjacko)  Wed, 09 Sep 2015 11:11:41 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/387114/vsetko-muselo-niekde-zacat.html?ref=rssSi umŕtvená viac ako nedeľné ráno (denisjacko)Wed, 02 Sep 2015 16:04:36 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/386693/si-umrtvena-viac-ako-nedelne-rano.html?ref=rssVojny našich otcov (denisjacko)  Tue, 25 Aug 2015 12:31:02 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/386292/vojny-nasich-otcov.html?ref=rssCharlesov most (denisjacko)  Wed, 19 Aug 2015 15:02:45 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/386018/charlesov-most.html?ref=rssVýhra (denisjacko)  Tue, 18 Aug 2015 16:21:57 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/385980/vyhra.html?ref=rssZabudnuté deti a podobné lásky (denisjacko)Fri, 07 Aug 2015 17:54:08 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/385481/zabudnute-deti-a-podobne-lasky.html?ref=rssÚplne bez následkov (denisjacko)Thu, 30 Jul 2015 21:18:22 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/385152/uplne-bez-nasledkov.html?ref=rssÁno, som (denisjacko)Sun, 26 Jul 2015 16:32:06 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/384903/ano-som.html?ref=rssNiektoré osudy vážia tony a niektoré ani cent (denisjacko)  Thu, 23 Jul 2015 19:28:26 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/384801/niektore-osudy-vazia-tony-a-niektore-ani-cent.html?ref=rssPachuť víťazstva, ktoré raz možno nastane (denisjacko)  Tue, 21 Jul 2015 18:33:13 +0200http://denisjacko.blog.sme.sk/c/384698/pachut-vitazstva-ktore-raz-mozno-nastane.html?ref=rss